Oczyszczalnia CONPLAST 2H W-BOX dwukomorowa

Wersja do druku Poleć znajomemu

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

Tagi:

Prezentowana oczyszczalnia biologiczna:

  • spełnia warunki wynikające z rozporządzenia RM z dnia 8 lipca 2004 roku (Dz U. Nr.168/2004, poz 1763)
  • jest łatwa w obsłudze
  • ma bardzo małe wymagania w zakresie prac konserwacyjnych i serwisu
  • może być stosowana na obszarach pozostających pod szczególną ochroną
  • jest zaprojektowana do pracy ciągłej w sposób niezawodny.

Zdolność przepustowa oczyszczalni wynosi 1600 litrów/dobę. Stosując urządzenie napowietrzające KiwiTreat, możemy wykonać oczyszczalnie dla zadecydowanie większej ilości użytkowników (motele, stacje benzynowe, małe osiedla, szkoły itp.). Może być zastosowana do oczyszczania ścieków z wykorzystaniem istniejącego szczelnego zbiornika bezodpływowego (szamba).

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter