o firmie STRUCTUM

Wersja do druku Poleć znajomemu

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

structum_technologie_jutra_dzisiaj.gif

www.structum.pl

numery telefonów

rok założenia: 1990

P. W. Structum Sp. z o.o.
Szeligowskiego 8/99
20-883 Lublin
NIP 712-015-64-12
VAT UE PL 7120156412
REGON 004164804
KRS 0000017929
Kapitał zakładowy 50400 zł
technologie-sanitarne-com

 

 

 

MOTTO

NOWOCZESNE MATERIAŁY I ROZWIĄZANIA SANITARNE


MISJA FIRMY

Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania poprzez które nasi klienci osiągają przewagę konkurencyjną w branży sanitarnej.


WIZJA FIRMY

Dążymy do doskonałości operacyjnej koncentrując się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Angażujemy do współpracy partnerów technologicznych i merytorycznych - korzystamy z outsourcingu wszędzie tam, gdzie nie możemy być najlepsi. Zmierzamy do pozycji wiodącego dostawcy technologii i wiedzy w wybranych niszach branży sanitarnej.
 

WARTOŚCI

Kluczowym zasobem Structum są tworzący ją ludzie. Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierujemy się, są:

  • wiedza i doświadczenie praktyczne
  • innowacyjność i kreatywność
  • skuteczność (współpraca, orientacja na cel i zaangażowanie)
  • odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów i usług)

Wybrane przez nas wartości mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony klientów.


CEL FIRMY

Celem firmy STRUCTUM jest aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Osiągając ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy technologii i wiedzy w niszy specjalistycznych technologii sanitarnych.. Tworzymy wartości dla interesariuszy firmy poprzez optymalne wykorzystanie istniejącego potencjału oraz realizację projektów rozwojowych.

STRATEGIA FIRMY

Doświadczenie zdobywamy już od 1990 roku.

Jesteśmy firmą internetową z wyboru - dzięki temu możemy być bliżej naszych klientów. Poprzez platformę dystrybucyjną TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM uruchomioną na bazie systemu InfoBiz Server oferujemy nowoczesne technologie. We współpracy z siecią Partnerów zapewniamy wsparcie technologiczne dla projektantów i wykonawców. Realizujemy dostawy zaawansowanych technologicznie produktów i technologii.

Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój.
 
Dążymy do doskonałości operacyjnej koncentrując się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Angażujemy do współpracy partnerów technologicznych i merytorycznych - korzystamy z outsourcingu wszędzie tam, gdzie nie możemy być najlepsi. Pod względem organizacyjnym funkcjonujemy jako firma w Internecie. Zmierzamy do pozycji globalnego dostawcy technologii i wiedzy.

Strategia firmy Structum łączy elementy filozofii Kaizen oraz Blue Ocean.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które mogą przełożyć się na korzyści biznesowe dla naszych klientów.

Wciąż szukamy dostawców nowych rozwiązań i ciekawych technologii sanitarnych. Wierzymy, że wiele rzeczy można zrobić lepiej i dlatego nasza praca jest dla nas zawsze wyzwaniem.

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter