Oczyszczalnia CONPLAST ze złożem rozsączającym 2H W-BOX

Wersja do druku Poleć znajomemu

Idealna przy braku kanalizacji

Szybki montaż (schemat do pobrania)

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: CP_03
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

  • jest łatwa w transporcie
  • wymaga minimalnej obsługi
  • jest prosta w montażu
  • ma bardzo niskie koszty eksploatacji
  • zajmuje mniejszą powierzchnię działki

 osadnik_gnilny_przydomowa_oczyszczalnia.jpg

Zasada działania przydomowej oczyszczalni ścieków

Ścieki bytowe doprowadzane są do osadnika gnilnego (1), gdzie ulegają wstępnemu oczyszczeniu w procesie beztlenowej fermentacji. Częściowo oczyszczone ścieki przepływają przez filtr doczyszczający (2), i zostają skierowane do studzienki rozdzielającej (3), która dzięki swojej konstrukcji zapewnia ich równomierny rozpływ do rur drenażowych (6) i do złoża rozsaczającego 2H W-BOX CONPLAST (8), gdzie odbywa się końcowy proces biologicznego oczyszczania, przy udziale bakterii tlenowych. Dalej doczyszczona woda przesiąka przez warstwy gruntu, filtruje się i rozsącza. Następuje proces biologicznego rozpadu na substancje mineralne, które ostatecznie przedostają się do wódy gruntowej. Aby obieg funkcjonował sprawnie, układ napowietrzająco-wentylacyjny, powinien zapewnić stały przepływ powietrza pomiędzy kominkami napowietrzającymi (10) a wylotem odpowietrzenia kanalizacji w budynku (11).

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1.00 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Zobacz więcej produktów z kategorii: Instalacje sanitarne, Środki do uzdatniania wody

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter