SUPER-DS koncentrat

Wersja do druku Poleć znajomemu

Uniwersalny środek czyszczący o wysokiej skuteczności działania do instalacji grzewczych. Penetruje, porusza i rozpuszcza lekkie osady mineralne, kamień kotłowy oraz produkty korozji.

Podstawowe cechy

Producent: Britex
Symbol: supds3
Opakowanie: 300 ml
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 15 szt.
Specjalizacja: Czyszczenie instalacji CO, czyszczenie kaloryferów
Zastosowanie: konserwacja instalacji CO
Kod QR produktu

Tagi:

  • Z łatwością rozpuszcza szlam itp. ułatwiając usunięcie ich z instalacji.
  • Skuteczny i łatwy w zastosowaniu. Okres czyszczenia od 2-14 dni.
  • Nietoksyczny, do czyszczenia instalacji C.O. ze wszystkich materiałów  także z  aluminium i plastików.
  • Do stosowania w nowych i starszych instalacjach bez ryzyka przecieków.
  • Dawkowanie: 1 tuba na 100 litrów/dm3 wody.

DANE TECHNICZNE
SUPER-DS "FERDOM"® jest uniwersalnym środkiem czyszczącym opartym na organicznych środkach dyspersyjnych, chelatujących i powierzchniowo czynnych. Zawiera substancje rozpuszczające warstwę osadu i przetwarzające szlam w postać łatwą do wypłukania. SUPER-DS "FERDOM"®  jest polecany do czyszczenia instalacji z każdego rodzaju materiału. Do stosowania w nowych i starych systemach.


DAWKOWANIE
Proporcje nie są krytyczne. Tuba wystarcza na ok 100 litrów wody w systemie. Jeżeli układ jest silnie zamulony wyczyścić ponownie.


SPOSÓB UŻYCIA
Opakowanie w wygodnej formie tuby 300 ml ze skoncentrowanym produktem. Do zastosowania z klasycznym pistoletem do silikonu - wprowadzane przez odpowietrznik grzejnika
.


PIERWSZA POMOC
Produkt ma bardzo niski poziom toksyczności ale jak inne chemikalia wymaga ostrożnego obchodzenia się i przechowywania z dala od dzieci. Wystrzegać się przypadkowego spożycia (Nie wywoływać wymiotów - podać dużą ilość wody). W razie kontaktu ze skórą lub oczami przemyć dużą ilość wody. Przy ostrych objawach kontaktować się z lekarzem.
Nie zawiera składników wymagających zgłoszenia zgodnie z Dyrektywą 88/379/EEC
R-22 szkodliwy w przypadku spożycia
R-36 drażniący oczy, S-37

UWAGA: Chronić produkt przed dziećmi!

Źródło: Britex

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

122,51 PLN za szt.
szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Zobacz więcej produktów z kategorii: Utrzymanie instalacji CO, Środki czyszczące

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter