Neutralizator zapachu OdorGone koncentrat przemysłowy

Wersja do druku Poleć znajomemu
likwidacja odrażającego zapachu, neutralizacja zapachów

Koncentrat do rozcieńczania, przemysłowy neutralizatory zapachu.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: OG_neutralizator_zapachu
Opakowanie: opakowanie zbiorcze 200 litrów
Jednostka: litr
Specjalizacja: neutralizator zapachu
Grupa produktów: neutralizatory zapachu
Zastosowanie: niwelowanie przykrych zapachów i dezodoryzacja ścieków

Sytuacje stosowania

 

Kod QR produktu

zamg__awianie_deodoryzacja_sk__adowiska_odpad__w_oczyszczalnie.JPG

 • do zastosowanie przemysłowego
 • wydajny
 • skuteczny po jednorazowej aplikacji
 • nietoksyczny
 • na duże powierzchnie
 • do warunków domowych i miejsc publicznych
 • likwiduje smród, a nie maskuje jak odświeżacze poiwetrza
 • zelacany do merkaptanów, czyli odrażających zapachów m.in wydzielin skunksów
 • w 100% naturalny (nie zawiera związków chemicznych tylko olejki zapachowe)
 • nie plami, nie odbarwia
 • nie pozostawia zapachu własnego tzn delikatny zapach własny zanika po około 10-20min i pozostawia naturalne świeże powietrze
 • nie zawiera alkoholu oraz innych chemicznych rozpuszczalników
 • bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin
 • Produkt działając przerywa wszelkie procesy chemiczne, powodujące przykry zapach, dzięki temu jest skuteczny już po pierwszym użyciu i raz na zawsze likwiduje problem
 • Neutralizuje zapachy: wymiocin, procesów gnilnych, spalenizny – przypalenia, papierosów, uryny, kału, potu
 • Może być dodatkiem do mycia, przemywania powierzchni
 • Może być dodatkiem do farby przed malowaniem
 • Produktem można zamgławiać duże powierzchnie (szatnie pracownicze, piwnice, zsypy na śmieci) urządzeniami produkującymi mgłę - w hotelach zamgławianie pokoi cieszy się coraz większą popularnością.
 • Może być dodatkiem do nawilżaczy powietrza

 

 

 

 

 

 

 


Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Z 200l koncentratu OdorGone w zależności od skali problemu można przygotować 2000, 4000, 6000 lub 8000 litrów produktu roboczego.

Preparat OdorGone W swoim składzie zawiera mieszaninę nietoksycznych, biodegradowalnych, powierzchniowo czynnych składników,  likwidujących większość nieprzyjemnych zapachów. Nie zawiera żadnych chemicznych substancji zapachowych. Preparat nie jest środkiem maskującym (odświeżaczem). OdorGone jest najbardziej efektywny w kontakcie z amoniakiem, siarkowodorem, merkaptanami (palne gazy lub ciecze o odrażającym silnym zapachu). Zapachem dymu (papierosy, cygara, spalenizna), zapachem pleśni, zwierząt domowych oraz wielu innych.

Zapach (smród) występuje w postaci lotnych gazów (milionów cząsteczek), które szybko wypełniają atmosferę. Kiedy OdorGone zetknie się z tymi cząsteczkami, szybko tworzy formę neutralnej substancji . W ten sposób przywraca naturalną formę powietrza.

Amoniak i siarkowodór po kontakcie ze środkiem OdorGone staje się substancją nieszkodliwą. Cząsteczki wiążą się ze sobą i nie rozpadają. OdorGone po kontakcie z nieprzyjemnym zapachem tworzy formę cięższą od powietrza. W ten sposób opada na ziemię.

Istnieje błędne przekonanie, że „perfumowanie powietrza” wyeliminuje przykry zapach. Wiele rozwiązań zapachowych tylko maskuje problem. Dodawany zapach, niejednokrotnie na bazie alkoholi, terpentyny, osiada na cząsteczkach smrodu i chwilowo rozwiązuje problem, po odparowaniu dodawanego środka problem powraca.

Typowy odór powstaje z powietrza, wody, bakterii i organicznego procesu rozkładu. W trakcie takiego procesu emitowane są gazy, które mają nieprzyjemny zapach. Atakując bezpośrednio źródło środkiem OdorGone przerywamy zachodzące zmiany, neutralizując u źródła powstające przy takim procesie odory.

 
Bardzo ważne! Produkty w butelkach z atomizerem są przeznaczone do miejscowego spryskiwania powierzchni,
Do zastosowań przemysłowych lub na duże powierzchnie produkt powinien być dodatkowo rozcieńczony z koncentratu w zależności od skali problemu.

 

 

 

Neutralizatory zapachu są to substancje lub urządzenia stosowane w celu usuwania nieprzyjemnych zapachów z powietrza lub innych materiałów. Ich działanie polega na chemicznej reakcji lub absorpcji cząsteczek zapachowych, co powoduje ich neutralizację lub zmniejszenie intensywności.

Istnieje wiele rodzajów neutralizatorów zapachu, z różnymi mechanizmami działania. Oto kilka popularnych rodzajów:

1. Absorbenty: Neutralizatory zapachu oparte na absorbentach, takich jak węgiel aktywny, krzemiany, bentonit czy sól, działają poprzez absorpcję cząsteczek zapachowych. Absorbenty te mają dużą powierzchnię wewnętrzną, która pochłania i zatrzymuje zapachy.

2. Maskowanie zapachów: Niektóre neutralizatory zapachu działają poprzez maskowanie nieprzyjemnych zapachów przy użyciu silnych, przyjemnych aromatów. Te substancje nadają powietrzu lub materiałom nowy zapach, który przykrywa niepożądane zapachy.

3. Chemiczna neutralizacja: Pewne substancje chemiczne, takie jak enzymy, ozon, nadtlenek wodoru czy związki czynne chemicznie, reagują z cząstkami zapachowymi, zmieniając ich strukturę chemiczną i neutralizując nieprzyjemne zapachy.

4. Odświeżacze powietrza: Są to urządzenia elektryczne lub mechaniczne, które emitują zapachy w celu poprawienia jakości powietrza. Odświeżacze powietrza mogą działać na zasadzie maskowania, dyfuzji aromatów lub chemicznej neutralizacji zapachów.

Neutralizatory zapachu są szeroko stosowane w różnych miejscach, takich jak domy, biura, samochody, łazienki, szpitale, hotele i inne przestrzenie publiczne. Pomagają poprawić jakość powietrza, eliminując nieprzyjemne zapachy i tworząc przyjemne otoczenie. Jednak ważne jest, aby wybierać neutralizatory zapachu, które są bezpieczne dla zdrowia i środowiska, unikając substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

litr
200.00 litr
Zobacz więcej produktów z kategorii: Deodoryzacja, Chemia do oczyszczalni ścieków

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter