Preparat Tabletki Biologiczne do szamb

Wersja do druku Poleć znajomemu
usuwanie przykrych zapachów

Nowoczesny i ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu. Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów, szkół itp.

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: sz-7
Opakowanie: 12 tabletek
Cena hurtowa ponad: 100
Zastosowanie: neutralizacji ścieków i zawartości zbiorników na nieczystości, neutralizacja osadów ściekowych

Sytuacje stosowania

- usuwa przykre zapachy
- przynosi wymierne korzyści finansowe obniżając wydatki na wywóz nieczystości
- zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba
- bardzo aktywny, ze względu na musujący charakter migracji w toni ścieków
- bardzo wydajny: jedna tabletka zawiera 400 milionów wyselekcjonowanych mikroorganizmów
- nie zawiera kwasów, substancji kaustycznych ani żrących
- nietoksyczny
- nie powoduje korozji rur ściekowych
- nie niszczy instalacji kanalizacyjnej
- bezpieczny i łatwy w stosowaniu i przechowywaniu
- chroni środowisko

Kod QR produktu

Tabletki biologiczne to uniwersalny preparat przeznaczony do stosowania jako środek czyszczący zbiorniki septyczne, zbiorniki ze ściekami, szamba przydomowe. Rozkłada resztki substancji organicznych (fekalia, białka, skrobię, tłuszcze, detergenty, itp.). Regularne stosowanie preparatu ogranicza również powstawanie przykrych zapachów. Jest nietoksyczny, nie niszczy instalacji ani nie powoduje korozji systemów odpływowych. Niezwykle łatwy w stosowaniu. Tabletki biologiczne udrażniają:

- przewody kanalizacyjne - zbiorniki nieczystości - systemy drenażowe - pory w glebie


Tabletki Biologiczne - sposób użycia:
Raz na dwa tygodnie wrzucić 1 tabletkę preparatu, bezpośrednio do spłuczki toaletowej, muszli klozetowej, zbiornika ze ściekami. Podstawowa dawka preparatu: 2 tabletki miesięcznie na 4-ch mieszkańców (w przypadku większej liczby mieszkańców zwiększyć proporcjonalnie ilość tabletek). W przypadku dozowania do toalety: po rozpuszczeniu preparatu należy spłukać wodą. Nie ma konieczności otwierania szamba lub innego zbiornika nieczystości.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

1

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Zobacz więcej produktów z kategorii: Chemia do oczyszczalni ścieków, Chemia sanitarna

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter