BacterioActive GRA Solid

Wersja do druku Poleć znajomemu

BacterioActive GRA Solid preparat  do oczyszczania separatorów tłuszczu i komór fermentacyjnych z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń pochodzonie zwięrzęcego i roślinnego. Produkt ekologiczny, biodegradowalny.

Kod QR produktu

BacterioActive® GRA Solid środek  aktywny biologiczny w formie proszku umożliwiaja przetwarzanie i przekształcenie do postaci płynnej zwierzęcych i roślinnych tłuszczy, białek, a także skrobi i celulozy. W skład produktu wchodzą  wyselekcjonowane naturalne, nie patogenne mikroorganizmy oraz odpowiednie enzymy.

Właściwości:

  • Wysoce aktywna receptura produktu zapewnia działanie w cyklu ciągłym poprzez unikanie formowania skorup i zatorów.
  • Produkt jest naturalny, nie zawiera składników kaustycznych, nie jest toksyczny, bezpieczny dla organizmów żywych.
  •  Przyczynia się do dobrego stanu i gotowości do pracy komór fermentacyjnych i zbiorników tłuszczu, utrzymuje biologiczną równowagę i kontroluje wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów.
  • Łatwe dozowanie preparatu, bezpieczny dla użytkownika.

Zastosowanie :

Produkt pozwala na uniknięcie blokady i nieprzyjemnych zapachów w komorach fermentacyjnych i w seperatorach tłuszczu.
BacterioActive GRA Solid jest szczególnie odpowiedni dla: oczyszczalni ścieków, szamb przydomowych, obiektów hotelowych i restauracyjnych- oczyszczanie separatora tłuszczu, przemysłu przetwarzania produktów rolnych-oczyszczanie przyzakładowych zbiorników ściekowych itd.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Zobacz więcej produktów z kategorii: Chemia sanitarna, Separatory, Chemia do oczyszczalni ścieków

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter