MAXPLUG 5 kg

Wersja do druku Poleć znajomemu
szybkowiążący cement hydrauliczny

Maxplug to szybkowiążący cement hydrauliczny. 

  • Czas wiązania  3 minuty.
  • Szczelne wypełnienie ubytków w betonie.
  • Zastosowanie jako awaryjne uszczelnienie w instalacjach hydraulicznych.

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0019
Opakowanie: puszka 5 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 50 kg
Kod QR produktu

Szybkowiążący cement hydrauliczny MAXPLUG to produkt służący do natychmiastowej naprawy i zatykania wycieków wody lub wilgoci. Poniżej przedstawiam kilka korzyści wynikających ze stosowania MAXPLUG:

  1. Szybkość reakcji: MAXPLUG jest szybkowiążącym cementem hydraulicznym, co oznacza, że reaguje on bardzo szybko po zmieszaniu z wodą, utwardzając się w ciągu kilku minut. Dzięki temu możliwe jest błyskawiczne zablokowanie przecieku wody lub wilgoci.

  2. Uniwersalność: MAXPLUG jest odpowiedni do stosowania w różnych sytuacjach, takich jak zatykanie przecieków w ścianach, stropach, kanałach, rurach wodnych i kanalizacyjnych, basenach i studzienkach. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

  3. Skuteczność: MAXPLUG tworzy silne i trwałe połączenie z powierzchnią, zapobiegając przeciekaniu wody lub wilgoci w przyszłości.

  4. Odporność: MAXPLUG jest odporny na wpływ warunków atmosferycznych i nie ulega zniszczeniu w wyniku zmiany temperatury lub narażenia na działanie wody.

  5. Łatwość użycia: MAXPLUG jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy lub narzędzi. Wystarczy zmieszać go z wodą, aby uzyskać konsystencję odpowiednią do aplikacji na powierzchnię.

  6. Bezpieczeństwo: MAXPLUG jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska, gdyż nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych ani rozpuszczalników.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

kg
5.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
msk(at)structum.pl

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter