czyszczenie instalacji CO, czyszczenie kominów z sadzy

Preparaty chemiczne do czyszczenia instalacji CO. Wypalanie sadzy w kominie. Czyszczenie pieców grzewczych.

HydroFLOW HS38 - uzdatniacz i odkamieniacz wody

Skuteczny odkamieniacz i uzdatniacz wody dla domowych instalacji. Zapobiega tworzeniu się osadów kamiennych, usuwa kamień oraz obniża koszty ogrzewania i zużycia energii.

więcej »

FIRE WS wypalacz sadzy

Wypalacz sadzy (katalizator) do domowych kotłów olejowych, gazowych i nadmuchowych. Ułatwia czyszczenie kominów i pieców z sadzy. Zwiększa stopień przekazywania ciepła, usuwa osady niszczące.

więcej »

FIRE WS tuba wypalacz sadzy

Wypalacz sadzy (katalizator) do domowych kotłów olejowych, gazowych i nadmuchowych. Zwiększa stopień przekazywania ciepła, usuwa osady niszczące.

więcej »

Preparaty antymrozowe do instalacji grzewczej

Warto pomyśleć w okresie zimowym o zabezpieczeniu  instalacji grzewczych c.o. przed zamarznięciem. Preparaty firmy FERDOM to środki sprawdzone, stosowane do instalacji domowych, jak i przemysłowych. Na początek sezonu grzewczego firma FERDOM proponuje promocję, właśnie na preparaty antymrozowe STOP ICE (o takim samym działaniu i oparte na tych samych komponentach co preparat ALPHI 11).

Wśród środków chemicznych FERDOM mamy pełną gamę preparatów chroniących systemy grzewcze przed korozją, czyszczących szlam, złogi mineralne czy kamień kotłowy. FERDOM to szereg preparatów znajdujących zastosowanie w uszczelnianiu, usuwające wycieki na łączeniach. Nie można zapomnieć o preparatach, które pomocne są przy czyszczeniu palenisk kotłów olejowych, gazowych czy kotłów na paliwo stałe. Jedną z ważniejszych grup są inhibitory antymrozowe do c.o.

352.jpg

STOP-ICE Ferdom

więcej »

Dodaj do Facebook

AquaKLEAR P - czyszczenie wody w basenie

AquaKLEAR P stosowany jest w przemysłowych i komercyjnych układach chłodniczych oraz instalacjach uzdatniania wody w basenach.

Jak wszystkie produkty z technologią Hydropath, AquaKLEAR montowany jest na zewnątrz rury.

więcej »

HydroFLOW K40 - czyszczenie wody w basenie

HydroFLOW K40 AquaKLEAR pzreznaczony jest do basenów prywatnych i publicznych, fontann, oczek wodnych, ścian wodnych, wanien z hydromasażem, małych szklarni i ferm drobiu.


K40 w przypadku basenów i SPA zastępuje dotychczasowe metody uzdatniania wody basenowej za pomocą chemi, lamp UV, ozonowania. Stosowanie K40 zapobiega wysuszaniu włosów i skóry oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu chloru.

więcej »

Utrzymanie instalacji CO

Rozwiązania i środki chemiczne do konserwacji instalacji grzewczych CO i CWU.

więcej »